Університет відвідали голова Асоціації випускників, суддя Верховного Cуду СРСР, у подальшому суддя Верховного Суду України у відставці, заслужений юрист України В.І.Кононенко і суддя Київського апеляційного господарського суду, заслужений юрист України В.О.Зеленін, які провели майстер клас із студентами

21-03-2013, 23:26

В.І.Кононенко зазначив, що цього року виповнюється 50 років з того часу, як у 1963 він разом із Василем Яковичем Тацієм, Володимиром Павловичем Тихим закінчили наш Університет.

Віктор Іванович розповів про службу у прикордонних військах Грузинського військового округу, першу посаду після закінчення вузу − його було обрано суддею суду міста Керч.

Він також торкнувся сучасних проблем судової гілки влади, зокрема, проаналізував  сучасні повноваження Верховного Суду України, Вищої Ради юстиції.

Випускник 1988 року В.О.Зеленін нагадав студентам фразу вчителів: «Головне у роботі судді − прийняття рішення, яке має бути чесним і справедливим. І тоді тебе завжди будуть поважати люди. Ваше обличчя − це ваше рішення».

В’ячеслав Олексійович торкнувся сучасних проблем судової реформи, комп’ютерного відбору суддів, екзаменів суддів, питань різної кваліфікації та досвіду суддів тощо.

Гості відповіли на численні питання учасників майстер-класу, висловили побажання того, щоб сучасні студенти були гідними випускниками і щоб через багато років усі могли пишатися своїм професіональним і особистим життям.