Університет відвідав аташе з питань наукового і університетського співробітництва Посольства Франції в Україні Жіль Мамец та проректор з міжнародного співробітництва університету Парі-Сюд, Париж (Франція) Севрин Фожель

12-11-2014, 17:23

Мета візиту французької делегації – пошук нових напрямів співпраці.

Гості поспілкувалися з ректором В.Я.Тацієм, проректорм з навчальної роботи Ю.Г.Барабашом та начальником відділу міжнародних програм і зв’язків О.С.Частником.

Під час зустрічі гостей із керівництвом вузу обговорили цілу низку питань розширення і поглиблення співробітництва в науково-освітній сфері, були розглянуті питання взаємодії між Університетом та вишами Франції і, зокрема, з університетом Парі-Сюд, Париж (Франція), обговорено особливості навчального процесу, програми інноваційного розвитку у сфері права.

Жіль Мамец розповів про французький проект Париж САКЛЕ, який створено з метою підвищення конкурентоспроможності Франції в науковій і технологічній сферах, а також створення нової моделі оптимізації розподілу бюджетних коштів на науку і технологічний розвиток. Місія проекту полягає в створенні особливого середовища, стимулювання появи інноваційних проектів в галузі науки і промисловості.

Сторони домовились про форми співпраці на найближчий час.