Університет взяв участь у ІІ щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління ХХІ ст.»

27-11-2015, 16:54

Виставка приурочена до Всесвітнього дня науки та 20-річчя Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Свої стенди та напрацювання представили 15 харківських вузів – учасників Університетського консорціуму, а також гості з Києва, Полтави, Одеси.

Університет презентував експозицію, до якої увійшли праці вчених вузу, за такою тематикою: теоретичні розробки питань публічного адміністрування в дослідженнях Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; представники харківської правової  школи ХІХ – поч. ХХ ст. про державний устрій та управління; реалізація положень стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» (правова доктрина, правова система, монографії, підручники та навчально-методичні посібники, матеріали науково-практичних конференцій, інноваційні проекти);  інноваційні розробки – бази даних «Навчальний електронний інформаційний комплекс з адміністративного права» та електронна презентація «Юридична клініка. Правова допомога, правове виховання та правоосвітня діяльність».

На відкритті виставки були присутні ректор Університету В.Я.Тацій та проректор В.В.Комаров. Із експозицію ознайомилися заступник Голови Харківської облдержадміністрації Ю.О.Светлічна, президент Національної академії державного управління при Президентові України Ю.В.Ковбасюк, ректор Харківського національного університету В.С.Бакіров та ін.

У рамках урочистого заходу, який був присвячений 20-річчю Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, до присутніх звернувся ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій, який щиро привітав учасників та зазначив, що Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України досить легко влився в когорту провідних вузів нашої держави та побажав подальших успіхів.

Диплом виставки за кращу роботу у номінації «Навчальна й навчально-методична література та розробки» отримала інноваційна розробка «Навчальний електронний інформаційний комплекс з адміністративного права».