Університет взяв участь у Третій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», приуроченої до Всесвітнього дня науки

28-11-2016, 10:19

Захід відбувся у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України.

Мета виставки  – презентація науково-практичних досягнень у галузі «Державне управління», налагодження взаємодії з бізнес-середовищем, сприяння формуванню й реалізації інноваційних наукових і освітніх проектів, у сфері публічного адміністрування.

Університет експонував виставковий комплекс «Теоретичні доробки питань публічного адміністрування в дослідженнях Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого», на якому була представлена книжкова виставка; досвід діяльності Юридичної клініки Університету з питань надання безоплатної правової допомоги. Виш також презентував новий інформаційний продукт – Консолідована е-платформа «Правова освіта. Правова культура».

Університет отримав диплом виставки за кращу роботу «Консолідована е-платформа. Правова освіта. Правова культура».

Грамотами були нагороджені проректор В.В.Комаров, керівник Юридичної клініки В.П.Янишен, директор наукової бібліотеки Н.П.Пасмор.

Виставковий комплекс викликав жвавий інтерес і позитивні відгуки присутніх.