Університет взяв участь у міжнародній науковій відео-конференції «Студентська молодь в умовах глобалізації»

26-04-2013, 13:58

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, Національний університет «Юридична академія України  імені Ярослава Мудрого», Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, Російський державний гуманітарний університет.

Під час заходу відбувся on-line зв’язок із Російським державним гуманітарним університетом (м.Москва, Російська Федерація); Шадринським державним педагогічним інститутом (м.Шадринськ, Російська Федерація);  Варшавським університетом (м.Варшава, Польща), зв’язок з Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахішвілі (м.Тбілісі, Грузія),  Люблінським Католицьким університетом Іоанна Павла ІІ (м.Люблін, Польща); Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського (м.Сімферополь, Україна).

Оn-line підключення Університету розпочалося з вітального слова доктора юридичних наук, професора, проректора з наукової роботи А.П.Гетьмана: «Актуальність проблем, які підіймаються нашою сьогоднішньою зустріччю, не викликає сумніву. Сучасне студентство набирає обертів і стає все більш могутнім потенціалом української молоді. За останні роки чисельність студентів значно зросла. І така тенденція має глобальний характер. Логічним є, що і відповідальність держави і суспільства за майбутнє студентства, яке багато в чому визначає напрямки розвитку країни, повинна суттєво підвищитись».

С доповідями виступили М.П.Требін, доктор філософських наук, професор завідувач кафедри соціології та політології «Соціологічні дослідження студентської молоді в Національному університеті  «Юридична академія України» імені Ярослава Мудрого», Джейсон Ліндсі, завідувач кафедри політичних наук Сент-Клаудського державного університету, Міннесота, США «Академічна мобільність: американський досвід», І.В.Підкуркова, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології та політології «Роль засобів масової інформації в становленні особистості студента-правника (за результатами соціологічного опитування студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»).