Укладено нові договори про співробітництво з роботодавцями

13-11-2013, 11:59

В Університеті відбулося підписання трьохсторонніх Договорів про співробітництво між ВГО Асоціація випускників, Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та роботодавцями по відбору кращих студентів для проходження ними стажування (практики) та подальшого працевлаштування.

У присутності членів Правління Асоціації випускників Університету, партнерів Асоціації та Університету, з якими було укладено договори у минулому році, директорів інститутів, деканів, представників Ліги студентів, студентського самоврядування були підписані трьохсторонні договори між ВГО Асоціація випускників, Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та роботодавцями: ТОВ «Дакс-Груп» в особі директора В.В.Карнаух; ТОВ «G.I.Lawyers» в особі директора Д.О.Шапошнікова; Міжнародна правова групa «Аліас» в особі директора Д.В.Ульянова; Міжнароднa правова компанія «БОНД ІНТЕЛЕКТ ГРУП» в особі начальника реєстраційного відділу Р.С.Мірошника; ПП Юридична фірма «Закон і право» в особі директора Р.В.Середенка; адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» в особі директора Є.Ф.Шкребця; АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА» в особі першого заступника Голови Правління Д.В.Комаркова.

Сторони за цим договором зобов’язуються шляхом проведення конкурсу відібрати кращих студентів Університету з метою забезпечення їх стажування та подальшого працевлаштування у роботодавця. До складу журі конкурсу входять представники роботодавців, ВГО Асоціація випускників, Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Ліги студентів та студентського самоврядування.

Відкрив захід ректор В.Я.Тацій. Василь Якович висловив вдячність Асоціації випускників та гостям за згоду на співпрацю та підписання договорів.

Ректор відзначив важливість подібних проектів, участь у яких зможуть взяти студенти. Вони також відчують реальний обсяг робіт, перевірять свої знання, здібності, зрозуміють обсяг знань, який треба мати.

«Підписані договори спрямовані на вдосконалення взаємодії, розробку та реалізацію ефективних форм співпраці і, в першу чергу, передбачають спільне виконання програми з підготовки висококваліфікованих кадрів», − підкреслив В.Я.Тацій.

Всі учасники заходу під час виступів підтримали ідею подальшої спільної співпраці.

Ректор вручив Подяку ВГО Асоціація випускників начальнику Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України А.Г.Косолапову.