Студент 2 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Міністерства внутрішніх справ України Сергій Свінцицький став срібним призером легкоатлетичного пробігу «Слобожанська миля – 2013»

30-04-2013, 10:03

27 квітня у Харкові пройшов легкоатлетичний пробіг «Слобожанська  миля – 2013», який був присвячений 68-ій річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні. Це традиційний масовий захід, який дає старт легкоатлетичному сезону.

Організатори пробігу − Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, Управління з питань фізичної культури і спорту Харківської міської ради, а також Харківська обласна федерація легкої атлетики. Пробіг проходив одночасно у всіх крупних містах України.

У заході взяли участь біля 3,5 тисяч бігунів різного віку. Пробіг проводився за маршрутом: площа Свободи (місце старту) – вул. Сумська – площа Рози Люксембург, де був фініш та відбулося нагородження переможців. Змагання проводилися в два забіги. В першому – змагалися учні загальноосвітних шкіл, в другому – студенти вищих навчальних закладів, учні спортивно-юнацьких шкіл, члени спортивних клубів, ветерани.

Призером другого забігу став студент 2 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Міністерства внутрішніх справ України Сергій Свінцицький, який посів друге місце та одержав диплом, медаль та кубок.