Студент Університету Радислав Ткаченко став кращим суддею Всеукраїнського дебатного турніру «Перша столиця»

21-11-2016, 15:23

У Харкові завершився Всеукраїнський дебатний турнір «Перша столиця», на якому були представлені команди  Вінниці, Дніпра, Києва, Луцька, Одеси та Харкова.

Дебатний клуб Університету представляли: Радислав Ткаченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс, 24 група) — суддя, Євгенія Брич (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 6 курс, 20 група) — суддя, Валерія Рябуха (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс, 4 група), Владислав Костін (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції 3 курс 18 група), Олена Куваєва (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 5 курс 13 група), Ангеліна Солдатенко (міжнародно-правовий факультет, 4 курс, 2 група), Михайло Фоменко (господарсько-правовий факультет, 5 курс, 3 група), Євген Головко (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 3 група), Валентин Криловецький (випускник Інституту прокуратури та кримінальної юстиції).

Голова дебатного клубу студент Радислав Ткаченко став кращим суддею турніру.

Вітаємо Радислава та бажаємо подальших успіхів у суддівській справі!