Студент Університету Олександр Перестюк став переможцем стипендіальної програми «Завтра.UA»

22-06-2016, 15:13

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, яка є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти та науки.

Головна мета програми − сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

До участі у конкурсі 2015/2016 рр. подали документи 874 студентів з 101 ВНЗ України за 22-ма освітніми напрямками.

Відбір складався з трьох турів:

І тур включав обробку зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, а також обґрунтування наукової роботи.

ІІ тур − розгляд фаховими експертами конкурсних робіт студентів. Роботи передавалися експертам на перевірку без зазначення прізвища автора роботи, курсу та ВНЗ, в якому навчається конкурсант. У рамках цього туру також відбувалося оцінювання наукової діяльності конкурсантів.

ІІІ тур передбачав проведення очних одноденних змагань серед переможців ІІ туру конкурсу у місті Києві та оцінювання особистісного потенціалу учасників конкурсу.

Переможцями конкурсу – стипендіатами стипендіальної програми «Завтра.UA» – вважаються ті кандидати, які набрали достатньо балів щоб потрапити у ТОП 100 загального рейтингу.

Перемогу в напрямку «Право», упевнено пройшовши всі етапи відбору, здобув студент Університету Олександр Перестюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс).