Студент Університету Олександр Перестюк взяв участь у навчальному проекті у Грузії «The training course youth empowerment meets conflict transformation»

30-04-2015, 11:09

Головні завдання проекту:

1) формування  уявлення учасників про різноманітні теорії міжнаціональних конфліктів;

2) надання необхідної інформації про методи та засоби трансформації конфліктів;

3) спрямування учасників на створення власного проекту, який сприятиме вирішенню реального міжнаціонального конфлікту.

Учасниками були представники з таких країн, як Франція, Велика Британія, Італія, Хорватія, Білорусія, Грузія, Румунія, Угорщина, Вірменія, Азербайджан, Молдова, Україна, Туреччина. Кожну країну представляли по 2 учасники (окрім Білорусі, громадські організації якої делегували 4 представники та Грузії, яку представляв лише 1 учасник).

Україну представляли:  студент Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України (4 курс, 2 група) Олександр Перестюк та випускниця Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка Ольга Бова.  Відбір учасників проходив на основі поданих мотиваційних листів, CV та високого рівня володіння англійською мовою.

Організатори тренінгу підготували інтенсивний та цікавий дев`ятиденний графік. Так, учасники слухали презентації, дебатували, грали в ігри, які моделювали конфліктні ситуації. Не обійшлося і без традиційного обіду (учасники демонстрували кулінарні особливості своєї країни), екскурсій та театральних постановок.

«Участь у цьому проекті була важливою для мене, як для громадянина України, оскільки саме наша держава є стороною найбільшого сучасного конфлікту у Європі. Я вдячний долі за те, що отримав шанс поспілкуватись з представниками різноманітних культур, які завдяки проекту об’єднались у велику міжнародну родину», – сказав Олександр Перестюк.