Студент Університету Мраз Джафарян успішно виступив на турнірі з вільної боротьби пам’яті Леоніда Дуная

29-01-2013, 10:46

У спорткомплексі «Політехнік» НТУ «ХПІ» відбувся III відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная.

У цьому році вшанувати пам’ять Леоніда Дуная приїхало близько 300 спортсменів з усіх областей України, а також борці з Росії, Молдови, Вірменії, Узбекистану та Ізраїлю.

Для спортсменів даний турнір став одним з етапів підготовки до чемпіонату України, який пройде в кінці квітня в місті Біла Церква Київської області.

Студент Університету Мраз Джафарян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, ІІІ курс, 7 група) став бронзовим призером турніру у ваговій категорії до 84 кг.