Студент Університету Микола Юрлов (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 5 курс, 1 група) став переможцем II Міжвузівської олімпіади з іноземних мов серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів сектору безпеки України

20-04-2013, 10:14

У Національній академії СБ України відбулась ІІ Міжвузівська олімпіада з іноземних мов серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів сектору безпеки України. В олімпіаді взяли участь 36 студентів та курсантів з 15 вузів України.

Перше місце та цінний подарунок (планештний комп’ютер) здобув курсант ІПЮК для СБ України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Микола Юрлов, який продемонстрував професійний рівень володіння англійською мовою і отримав найвищі бали.