Студент Університету Марк Сосуля посів друге місце у І Стипендіальному конкурсі Ліги студентів Асоціації правників України

27-12-2013, 16:24

Відбулося нагородження переможців І Стипендіального конкурсу Ліги студентів АПУ за ініціативи та підтримки Адвокатського об’єднання «IMG Partners» з податкового права.

Конкурс проходив з 18 листопада по 13 грудня 2013 року. Тема − «Право платників податків на захист, та його реалізація. Проблематика протидії протиправним діям та рішенням податкових органів».

У заході взяли участь 42 студенти із різних ВНЗ України.

Відповідно до рішення стипендіальної комісії у складі Ігоря Мельника – керуючий    партнер АО «IMG Partners», Ігоря Линника – молодший партнер АО «IMG Partners», Юлії Вертипорох – старший юрист  АО «IMG Partners» та Наталлі Блажівській – суддя ВАСУ студент 5 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Марк Сосуля посів ІІ місце.

Призера нагородили дипломом, грошовою премією та заохотили правом пройти стажування.