Студент Університету Кирило Мельниченко у складі збірної команди України посів ІІІ місце на Кубку Президента Росії з самбо серед чоловіків

11-06-2013, 09:12

У Москві в Універсальному спортивному залі «Дружба» відбувся VII Кубок Президента Росії з самбо серед чоловіків. Перемогу виборювали представники 8 країн СНД. Змагання пройшли у восьми вагових категоріях: 52, 57, 62, 68, 74, 82, 90, 100 і понад 100 кг.

Основними суперниками українців були спортсмени з Росії, Білорусії та Вірменії. У складі нашої збірної брав участь студент Інституту підготовки кадрів для МВС України Кирило Мельниченко (III курс, 5 група) у ваговій категорії до 68 кг.

У заключній зустрічі збірна України перемогла команду Вірменії з рахунком 7:2 і за підсумками змагань посіла ІІІ місце.