Студент Університету Едуард Деркач та директор спортивного клубу М.І.Гоєнко вдало виступили на змаганнях з орієнтування

05-05-2014, 12:39

1–4 травня 2014 року у с.Тимченки Харківської області пройшли міжнародні змагання з бігового орієнтування та чемпіонат України з трейл-орієнтування.

На чемпіонаті України Директор спортивного клубу М.І.Гоєнко, виступаючи за збірну Харківської області серед дорослих з естафет, виборов 2 місце.

Студенту Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України Едуарду Деркачу (3 курс, 4 група) на міжнародних змаганнях з бігового орієнтування вдалося здобути відразу 3 медалі. Він посів 2 місце на довгій дистанції (12,5 км) та два третіх місця: на середній дистанції (9 км) та в нічному орієнтуванні (4,5 км).

Попереду (в кінці травня) – чемпіонат України серед студентів у м.Суми. Бажаємо нових перемог!