Студент Університету Андрій Черничкo вдало виступив на міжнародних змаганнях зі швидкісного збирання кубика Рубіка «Dnepr Cube Day 2015»

20-03-2015, 10:18
У Дніпропетровському медичному училищі (м.Дніпропетровськ), під егідою Всесвітньої асоціації кубика (World Cube Association), були проведені відкриті офіційні змагання по швидкісній збірці кубика Рубіка «Dnepr Cube Day 2015».
У заході взяли участь 86 учасників з України, Росії та Вірменії.
Учасники змагалися у 11 категоріях: збірка кубика Рубіка двома руками, збірка кубика Рубіка з закритими очима, збірка кубика Рубіка однією рукою та ін. Також на змаганнях вперше в Україні була проведена дисципліна Мозаікбілдінг − складання картин з кубиків Рубіка, в якому перемогла команда з Харкова.
Андрій Черничко (факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, 2 курс, 3 група) посів перше місце у збірці кубика Рубіка однією рукою − 17.64 секунд (середній результат з п’яти спроб) і друге місце по збірці кубика 4х4 − 44.89 секунд (середній результат з п’яти спроб).