13-03-2015, 12:39
Студент Університету Андрій Черничкo успішно виступив на відкритих змаганнях по швидкісній збірці кубика Рубіка «Kharkiv Special 2015»У Харкові в Єврейському культурному центрі під егідою Всесвітньої асоціації кубика  (World Cube Association), були проведені відкриті офіційні змагання по швидкісній збірці кубика Рубіка «Kharkiv Special 2015», присвячені збірці нестандартних кубів.
Учасники змагалися у 12 категоріях: складання кубика Рубіка двома руками, складання кубика Рубіка 7х7х7, складання кубика Рубіка ногами та ін.
У заході взяли участь 92 учасники з України, Росії та Вірменії .
На змаганнях були встановлені національні рекорди України у збірці кубика Рубіка на кількість рухів.
Андрій Черничко (факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, 2 курс, 3 група) посів I місце по збірці кубика 6х6х6 − 3:26.74 хвилин (середній результат з 3 спроб).