Студент Університету Андрій Черничко вдало виступив на чемпіонаті України по швидкісній збірці кубика Рубіка

29-05-2014, 18:13

У Національному Авіаціонному Університеті (м. Київ), під егідою Всесвітньої асоціації кубика (World Cube Association), був проведений офіційний чемпіонат України по швидкісній збірці кубика Рубіка «Ukrainian Nationals 2014». У зв’язку з масштабністю змагань, чемпіонат проводився під керівництвом двох делегатів Всесвітньої асоціації.

У заході взяли участь 87 куберів з усіх куточків України.

Учасники змагалися у 17 категоріях (тобто в усіх дисциплінах, затверджених WCA). Серед них: складання кубика Рубіка ногами, складання кубика Рубіка з закритими очима, складання кубика Рубіка однією рукою та ін.

Щоб дати учасникам можливість встановити особисті або національні рекорди, майже по всім дисциплінам було проведено декілька раундів, що, звичайно, дуже вплинуло на результативність змагань та виходу деяких куберів на світовий рівень.

Андрій Черничко (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 1 курс, 3 група) посів третє місце по збірці кубика 4х4 − 43.04 секунд (середній результат з п’яти спроб), третє місце однією рукою − 19.11 секунд (середній результат з п’яти спроб), та третє місце з кубика 6х6х6 – 3:27.03 хв. (середній результат з трьох спроб).

Вітаємо Андрія та бажаємо нових перемог!