26-09-2015, 16:46

Відповідно до Положення про студентське самоврядування Університету, Студентський Сенат Університету та Центральна виборча комісія студентів оголошують про початок кампанії із обрання виборних представників від студентів для участі у виборах ректора Університету. Вибори будуть проводитись по багатомандатним округам, які утворюються на кожному факультеті та інституті (в тому числі, і на відокремлених). Вибори будуть проводитись шляхом прямого та таємного голосування студентами Університету.

Висування кандидатів здійснюється шляхом самовисування та висування конференціями студентів інститутів (факультетів). Строк висування − до 24.00 години 30 вересня 2015 року.

Для висування своєї кандидатури всі бажаючі студенти повинні надіслати до вказаного часу на електронну адресу ЦВК студентів (cec_elections@ukr.net) заяву, відповідно  до доданої форми.

Конференції студентів відповідних інститутів (факультетів) відбудуться 29 вересня 2015 року о 12.30 на відповідному інституті (факультеті) (із дотриманням норми представництва, визначеної Сенатом).  Звертаємо увагу, що до бюлетеня для таємного голосування будуть внесені всі подані кандидати, в тому числі і ті, які не були висунені конференціями.