Студентки Університету К.Старих, Т.Кожем’яко та А.Крючко стали переможцями ІІ (обласного) етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

22-12-2015, 15:15

У обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 202 студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. 19 грудня захід відбувся на базі Харківського Національного університету імені В.Н.Каразіна для студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації.

Студентки Університету вдало впоралися з конкурсними творчими завданнями та стали переможцями:

І місце –   Катерина Старих (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3  курс, 11 група) та   Тетяна Кожем’яко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, І курс 3 група);

ІІІ місце – Анастасія Крючко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, ІІ курс, 1 група).