Студентка 2 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Міністерства внутрішніх справ України, майстер спорту міжнародного класу Євгенія Веремеєнко успішно виступила на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації (І-ий етап кубку Європи)

17-05-2013, 12:59

У м. Львів відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації та І-ий етап кубку Європи з цього виду спорту.

Євгенія Веремеєнко перемогла на класичній дистанції до 8 км (з приймачем 144 Мгц) та у радіо орієнтуванні посіла 2-ге місце на дистанції з приймачем 3,5 Мгц, а також 3-тє місце на спринтерській дистанції до 4 км.

Даний чемпіонат є відбірковим до складу збірної команди України, яка готується до чемпіонату Європи у Польщі, що відбудеться у вересні цього року.

Поздоровляємо Євгенію та бажаємо подальших успіхів!