Студентка Університету Євгенія Веремеєнко стала чемпіонкою Європи та призеркою чемпіонату та кубку світу

12-10-2016, 11:20

img_655330 вересня – 2 жовтня Євгенія Веремеєнко, студентка 6 курсу Слідчо-криміналістичного інституту, вдало виступила на чемпіонаті Європи з радіоорієнтування (фоксоринг), де посіла три перших місця.

А у м.Албена (Болгарія), де проходив кубок світу зі спортивної радіопеленгації («полювання на лисиць») вона посіла 2 місце на класичній дистанції 3,5МГц, 3 місце на класичній дистанції 144МГц та 2 місце у спринті.

Також у м.Албена проведено чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації. У змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів з 35 країн. Євгенія посіла два третіх місця у командному заліку на класичних дистанціях.

Щиро вітаємо Євгенію!