Студентка Університету Євгенія Веремеєнко здобула 3 золоті нагороди на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

08-05-2015, 14:25

У Львові пройшов відкритий чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації. У змаганнях взяли участь понад 100 кращих радіоспортсменів, які представляли збірні команди Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Сумської, Харківської, Херсонської областей України та міста Києва.

Євгенія Веремеєнко (Інститут підготовки юридичних кадрів для Міністерства внутрішніх справ України, 4 курс, 10 група) у віковій категорії Ж-21 (дівчата з 21 року) перемогла на класичній дистанції до 8 км з приймачем 144 Мгц,  з приймачем 3,5 Мгц, а також у радіоорієнтуванні.

Вітаємо Євгенію та бажаємо подальших успіхів!

Довідково: спортивна радіопеленгація – це технічний вид спорту, який вимагає від спортсмена значної фізичної підготовки, уміння орієнтуватися у лісі та за допомогою радіоприймача-пеленгатора знаходити мікропередавачі (контрольні пункти). Мікропередавачі випромінюють радіохвилі у відповідний час. На кожному контрольному пункті встановлюється біло-помаранчева призма і електронний пристрій для відмітки чіпа спортсмена. Між стартом і фінішем таких контрольних пунктів може бути до 10, а загальна довжина дистанції до 10 км. Переможець визначається у кожній віковій категорії за часом.