Студентка Університету Марина Черняк здобула титул кращої дзюдоїстки країни у ваговій категорії до 48 кг

02-02-2015, 09:46
Maryna CherniakФедерація дзюдо України традиційно підбиває підсумки року та складає рейтинг кращих українських спортсменів і тренерів за минулий рік. Національний рейтинг формується на основі результатів, продемонстрованих дзюдоїстами протягом року на міжнародних та внутрішніх змаганнях. Головні досягнення спортсменки за 2014 − це «золото» відкритого континентального кубка у Варшаві, три срібних нагороди Гран-прі, які проводилися в Тбілісі, Самсуні і Чеджу, а також три «бронзи» за перемоги на чемпіонаті України, чемпіонаті Європи (Монпельє) і відкритому Континентальному кубку у Мадриді. Нагадаємо, що в 2013 році, Черняк посідала другий рядок у списку кращих дзюдоїсток України.
Згідно з рейтингом Міжнародної федерації дзюдо (IJF), Марина значно поліпшила свій результат у порівнянні з минулим роком, перемістившись з 27 місця на 11 у своїй ваговій категорії.
Вітаємо Марину!