Студентка Університету Марина Черняк піднялася на третю сходинку п’єдесталу пошани на чемпіонаті Європи з дзюдо

25-04-2014, 12:13

З 24 по 27 квітня найкращі дзюдоїсти Європи змагаються за нагороди в особистій та командній першості. Україну у Франції (м.Монпельє) представляють 14 спортсменів.

У перший день змагань Марина Черняк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, IV курс, 12 група) принесла до скарбнички збірної України першу медаль, виступаючи у найлегшій ваговій категорії − до 48 кг.

Марина оформила дострокові перемоги над росіянкою Наталією Кондратьєвою та туркенею Сумейє Аккус.

У сутичці за «бронзу» українка швидко − за півтори хвилини − впоралася з італійкою Валетіною Москатт і вперше стала призеркою чемпіонату Європи.

Вітаємо Марину!