05-02-2013, 12:54

На засіданні загальних зборів уповноважених представників членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулося нагородження лауреатів та переможців конкурсу для дітей та студентства «Місцеве самоврядування – це ми!».

Вітали молодь і вручали призи та дипломи президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Cергій Чернов, перший заступник голови Державного фонду Олена Тертишна, заступник голови журі, головний редактор газети «Місцеве самоврядування» Віра Козіна, головний редактор газети «Слобідський край» Лариса Гнатченко.

Найкращі роботи  були обрані Державним фондом з 218 школярів та 150 студентів.

Було відзначено роботи студентів  Університету Михайла Семка «Яке місцеве самоврядування нам потрібне?» про необхідність виваженої політики держави стосовно участі молодого покоління у державному управлінні, і в першу чергу – на місцевому рівні та Анни Новак «Форми участі молоді у місцевому самоврядуванні», метою якої стало встановлення правових підстав участі молоді у процесі прийняття рішень на місцевому рівні, а також формування рекомендацій щодо створення дієвої моделі взаємодії молоді з органами місцевого самоврядування.

Олена Тертишна зауважила, що пропозиції, викладені у кращих роботах учасників конкурсу, можуть бути розвинуті у майбутньому і запропонувала Михайлу Семці та Анні Новак пройти стажування у Державному фонді сприяння місцевому самоврядуванню.