Студенти Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України відвідали державне підприємство «Харківський бронетанковий завод»

22-12-2015, 16:46

19 грудня за ініціативи та підтримки керівництва Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України та коменданта гуртожитку №4 Б.П.Мазура з метою патріотичного виховання молоді відбулася екскурсія до Державного підприємства «Харківський бронетанковий завод».

Поїздка виявилася дуже пізнавальною, зокрема, студенти дізналися, що Харківський бронетанковий ремонтний завод спеціалізується на проведенні капітальних ремонтів і модернізації танків Т- 64, Т- 80, Т-72 та танкових двигунів 5ТДФ і ГТД- 1250, а також подивилися моделі танків, що знаходилися на базі заводу. Крім того, на цьому заводі розроблений танк Т-55-64 – основний бойовий танк української армії. Враження були незабутні.