Студенти Університету Ю.Михальська, С.Юшенко та А.Чуваєва здобули перемогу у ІІ Всеукраїнських змаганнях з конституційного правосуддя

20-05-2015, 13:09

15 травня на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки Конституційного Суду України та Міжнародного фонду «Відродження», спільно з Центром конституційних ініціатив було проведено основний етап ІІ Всеукраїнських змагань з конституційного правосуддя.

До основного етапу потрапили лише 8 команд – представників різних вищих навчальних закладів, що стали кращими у письмовому етапі. Усні змагання складалися з відбіркового, півфінального та фінального раундів.

Виступи студентів оцінювало журі, до складу якого ввійшли судді Конституційного Суду України: Віктор Шишкін, Станіслав Шевчук, Ігор Сліденко, Сергій Сас, Микола Мельник, Петро Стецюк, Анатолій Селіванов.

Після півфінальних поєдинків у фінальних дебатах зійшлися команди «Перший Уряд» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та «Dominus Litis» Львівського національного університету імені Івана Франка. Після виступів, судді Конституційного Суду України шляхом таємного голосування обрали переможців – команду Університету у складі Юлії Михальської (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України, 4 курс), Анастасії Чуваєвої (міжнародно-правовий факультет, 5 курс) та Станіслава Юшенко (господарсько-правовий факультет, 4 курс). Команда-переможець виборола право стажуватися в Конституційному Суді України, а також на запрошення голови Конституційного Трибуналу Польщі, професора Анджея Жеплінського, студенти відвідають Конституційний Трибунал Польщі, де ознайомиться з роботою польських конституціоналістів.

Підвівши підсумки змагань, голова журі – суддя Конституційного Суду України Віктор Шишкін відзначив високий рівень підготовки та представлення команд і привітав команду Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого з перемогою.

Вітаємо переможців!