Студенти Університету у складі збірної команди Харківської області з самбо посіли І місце на чемпіонаті України серед студентів

31-10-2016, 18:02

image-7У спорткомплексі Університету (вул.Пушкінська, 104) проведено одразу два турніри: чемпіонат України з боротьби самбо серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та чемпіонат України  з боротьби самбо серед кадетів.

Змагання є відбірковими до світових першостей.

Загалом в обох заходах взяли участь 458 спортсмени.

Директор змагань – старший тренер Харківської області серед студентів та старший тренер клубу боротьби Університету Д.П.Вісков.

В особистому заліку серед студентів Університету переможцями та призерами стали:

І місце:

Катерина Чертил (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс) у ваговій категорії до 52 кг;

Заур Ужуев (Слідчо-криміналістичний інститут, 2 курс) у ваговій категорії до 62 кг;

Владислав Березка (Слідчо-криміналістичний інститут, 2 курс) у ваговій категорії +100 кг;

ІІ місце:

Євген Вегера (вечірній факультет, 1 курс);

ІІІ місце:

Тетяна Сакун (господарсько-правовий факультет, 4 курс) у ваговій категорії до 44 кг;

Юлія  Одринська (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 3 курс) у ваговій категорії до 80 кг;

Олександр Міндила (Слідчо-криміналістичний інститут, 4 курс) у ваговій категорії до 100 кг.

Щиро вітаємо всіх, а переможцям бажаємо успіху на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед студентів у грудні у Нікосії (Кіпр)!

Для отримання детальної інформації про змагання натисніть на посилання: