Студенти Університету успішно виступили на Кубку України з дзюдо

03-06-2013, 11:54

У м.Суми завершився відкритий кубок України з дзюдо серед чоловіків і жінок. Змагання проходили в легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи.

У кубку взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 24 регіонів України, а також гості з Росії та Білорусі. Протягом двох днів змагань були визначені найсильніші в 14 вагових категоріях − по 7 у чоловіків і жінок.

В особистому заліку студенти Університету посіли:

І місце:

Марина Черняк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, III курс, 12 група) у ваговій категорії до 48 кг;

Інна Черняк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, III курс, 12 група) у ваговій категорії до 52 кг;

Кирило Мельниченко (Інститут підготовки кадрів для МВС України, III курс, 5 група) у ваговій категорії до 68 кг;

ІІ місце:

Артем Василенко  (Інститут підготовки кадрів для МВС України, ІІІ курс, 10 група) у ваговій категорії до 81 кг;

Станіслав Ретинський (Інститут підготовки кадрів для МВС України, ІІІ курс, 5 група) у ваговій категорії до 90 кг.

Вітаємо наших переможців!