Студенти Університету Т.Токарчук, В.Корицький, О.Перестюк взяли участь у ході проти работоргівлі людьми «Walk For Freedom»

19-10-2015, 16:44

Захід організовано Міжнародною організацією «А-21», яка намагається боротися з сучасним рабством шляхом надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, а також завдяки проведенню різноманітних освітніх акцій. 17 жовтня небайдужі харків’яни зустрілися біля пам’ятника Т.Шевченку і пройшли мовчазною ходою центральними вулицями міста задля привернення уваги до проблеми торгівлі людьми.

За даними Міжнародної організації з міграції, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну одним з найбільших  «постачальників» підневільної робочої сили в Європі.

Участь в акції взяли  студенти нашого Університету, зокрема, Тетяна Токарчук (господарсько-правовий факультет, 5 курс), В’ячеслав Корицький  (Інститут підготовки кадрів для прокуратури України, 4 курс), Олександр Перестюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс).