Студенти Університету разом із студентами інших вузів Харкова взяли участь у колективному виконанні гімну України на площі Конституції як символу єдності нашого народу

30-04-2014, 16:31

Студенти, викладачі та ректори харківських вузів зібралися на одній з центральних площ міста, площі Конституції.

Близько тисячі осіб хором виконали гімн України на підтримку миру, порядку і єдності України. Багато прийшли з національними прапорами і повітряними кулями синього і жовтого кольорів. Учасникам акції не завадив навіть дощ.

Головна мета заходу – незважаючи на можливу різницю в політичних поглядах та різне сприйняття подій у країні знайти щось спільне, те, що об’єднало би людей і нагадало про наше минуле, теперішнє та майбутнє.