Студенти Університету О.Перестюк і Т.Токарчук взяли участь у тренінгу «Improve yourself – improve the world» (Вірменія)

06-07-2016, 16:43

Захід, організований в межах програми ERASMUS+, відбувся  18-29 червня у  м. Єреван та був присвячений важливій проблемі – подолання безробіття серед молоді.

У тренінгу взяли участь 40 учасників з Італії, Швеції, Греції, Грузії, Вірменії та Молдови. Україну представляли студенти Університету Тетяна Токарчук (господарсько-правовий факультет, 5 курс) та Олександр Перестюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс).

У рамках проекту досвідчені експерти ділилися знаннями у сфері маркетингу, самооцінки, розробки плану вдосконалення. Також було проведено ряд майстер-класів, які стосувалися правил написання резюме та успішного проходження співбесід.