Студенти Університету О.Перестюк та Т.Токарчук взяли участь у навчальному проекті «Сivic education and peace promotion through theater» (Вірменія)

13-06-2016, 14:20

Проект, організований в рамках програми ERASMUS+, спрямований на поширення ідей миру та демократії через різноманітні презентації, дискусії, модельні ігри та театральні вистави.

У заході взяли участь представники України, Вірменії, Грузії, Швеції, Італії та Греції. Від кожної країни було по  5 делегатів. Україну представляли, серед інших, студенти Університету Олександр Перестюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс) та Тетяна Токарчук (господарсько-правовий факультет, 5 курс).

«Унікальність проекту «Сivic education and peace romotion through theater» полягала у тому, що всі учасники опинилися в ролі професійних акторів. Саме тому кожного дня необхідно було презентувати виставу про мир та демократію і представити на сцені глядачам», − поділився враженнями Олександр Перестюк.