Студенти Університету О.Міндила та В.Березка у складі збірної Харківської області посіли ІІІ місце на чемпіонаті України з дзюдо

13-10-2015, 12:51

7-10 жовтня у м. Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо. У змаганнях брали участь понад 400 учасників з усіх областей України.

О.Міндила (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс), В.Березка (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс)  у складі збірної Харківської області посіли ІІІ місце, пропустивши вперед збірні Запорізької (І місце) та Дніпропетровської  (ІІ місце) областей.

У вирішальній сутичці з командою Київської області у додатковий час О.Міндила виграв у майстра спорту міжнародного класу Р.Танаяна, тим самим приніс команді Харківської області бронзові медалі.