Студенти Університету здобули 3 місце на турнірі з кримінального права, кримінального процесуального права та криміналістики

10-10-2016, 16:53

Турнір з кримінального, кримінального процесуального права та криміналістики за правилами брейн-рингу пройшов у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. У заході взяли участь представники 5 юридичних вишів країни.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляли: І.Мороз (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс), М.Туваклієва (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс), Т.Архіпова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс), Є.Пономаренко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс). Капітан – Мадіна Туваклієва.

За підсумками змагань команда Університету посіла 3 місце. Також, за проявлені ґрунтовні знання окремо нагороджено грамотою Іллю Мороза.