Студенти Університету здобули ІІ командне місце на чемпіонаті України з плавання

11-11-2014, 13:29

Чемпіонат України з плавання на короткій воді пройшов у Білій Церкві (Київська область) 7-10 листопада.

У національних змаганнях брали участь близько 250 плавців з 15 областей України.

У складі команди плавального клубу «Юридична Академія» срібними призерами турніру стали:

- Михайло Король (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 7 група);

- Роман Дьомін (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 19 група);

- Вячеслав Єфремов (військово-юридичний факультет, 4 курс, 2 група);

- Леонід Климчук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 8 група);

- Давід Овсепян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 3 група).

Чемпіонат України з плавання на короткій воді – відбірковий етап до чемпіонату світу з плавання на короткій воді, який проходитиме у Катарі 3-7 грудня. Тренерська рада Федерації плавання України сформує команду на ці міжнародні змагання у середині листопада.

Бажаємо членам клубу стати членами збірної команди України та нових перемог!