Студенти Університету Даніель Парсаі та Олександр Задерей стали переможцями стипендіального конкурсу з договірного права

16-05-2016, 12:38

ІІ стипендіальний конкурс з договірного права, організований Лігою студентів Асоціації правників України за підтримки адвокатського об’єднання «Spenser & Kauffmann», відбувся з 14 березні по 17 квітня.

Для участі у змаганні зареєструвалося більше 300 студентів юридичних вишів України, яким за умовами конкурсу необхідно було вирішити практичні кейси За результатами оцінювання представлених робіт конкурсною комісією було відібрано 9 фіналістів.

Переможцями стали:

І місце − Даніель Парсаі (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, господарського-правовий факультет, 4 курс);

ІІ місце − Олександр Задерей (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс);

ІІІ місце − Катерина Ященко (Національний університет «Києво-Могилянська академія»).

Церемонія нагородження переможців відбулася 11 травня. «Особливо ціно те, що правники витрачають особистий час та докладають великих зусиль, щоб розвивати молоде покоління юристів. Дякую АО «Spenser&Kauffmann» та Лізі студентів АПУ за таку можливість», − подякував переможець конкурсу Даніель Парсаі.