Студенти Університету Галина Чижик та Богдан Мохончук стали призерами IV Стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України

12-06-2013, 12:51

У Києві відбулась церемонія нагородження переможців та фіналістів IV Стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая.

Захід має на меті сприяння професійному розвитку студентів, а також підтримку юридичної освіти в Україні. Конкурс, започаткований в 2009 році, став флагманом стипендіальних програм Ліги студентів АПУ – з року в рік відкриваючи нові імена студентів-правників, які провадять власні наукові дослідження, долучаються до молодої правничої спільноти і власними зусиллями сприяють формуванню громадянського суспільства в державі.

Конкурсне завдання вже традиційно полягало в написанні робіт науково-публіцистичного характеру щодо питань державного управління (адміністративне, конституційне, виборче та інші галузі права).

До розгляду Стипендіальної комісії надійшло 32 роботи з різних регіонів України – це найбільший показник за історію конкурсу. До участі долучились студенти з Києва, Донецька, Харкова, Одеси, Львова, Полтави та Сум.

Наукові дослідження студентів були ретельно вивчені та оцінені за системою критеріїв Стипендіальною комісією конкурсу, до складу якої увійшли переможці минулорічних конкурсів, представник Ліги студентів АПУ та юристи-практики: спеціаліст Вищого господарського суду України Ілля Черногоренко, юрист ЮФ «Саєнко Харенко» Владислав Жабський, Дарина Ткаченко, заступник керівника напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Ліги студентів АПУ Андрій Гвоздецький, Оксана Матіяш та ініціатор конкурсу – Денис Бугай. Стипендіальна комісія відзначила високий рівень авторських досліджень в конкурсних роботах, ґрунтовні теоретичні знання та критичні практичні погляди учасників конкурсу, актуальність та цікавість обраних тем.

За результатами перевірки робіт студенти Університету посіли:

ІІ місце:

− Галина Чижик (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 8 група) з роботою «Дозволити не можна заборонити: де слід поставити кому в дискусії про запровадження ринку землі в Україні»;

ІІІ місце:

− Богдан Мохончук (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 16 група) з роботою «Інститут повторних виборів – генезис, підстави, застосування та вплив на парламентські вибори 2012 року».

Вітаємо студентів Університету, а також висловлюємо слова щирої вдячності ініціатору конкурсу – Президенту Асоціації правників України Денису Бугаю!