Студенти Університету В.Скрильник, Д.Куденко та В.Перехода отримали дипломи III ступеня Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство»

27-04-2015, 16:40

З 20 по 23 квітня на базі Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство».

Мета − виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їхньої навчально-пізнавальної і науково-дослідної діяльності, творчої праці.

Олімпіада проводилася у два тури: командний та індивідуальний у формі тестування з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців за напрямом «Право» у вищих навчальних закладах України.

За результатами змагань студентам Університету В.Скрильник (господарсько-правовий факультет, 4 курс, 2 група); Д.Куденко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 4 курс, 1 група), В.Перехода (міжнародно-правовий факультет) вручено дипломи III ступеню Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Правознавство».

Вітаємо студентів та тренера команди, голову Студентського наукового товариства к.ю.н., доцента кафедри фінансового права Д.О.Бiлінського!