Студенти Університету В.Березка, З.Ужуев, М.Резнік вибороли медалі на чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат

27-01-2016, 10:54

Змагання проходили з  22 по 24 січня у Києві. Чемпіонат зібрав 282 спортсмени із 19 регіонів України. За два дні було розіграно 30 комплектів нагород.

В особистому заліку призерами стали студенти Університету:

І  місце (категорія +87 кг) − В.Березка (Слідчо-криміналістичний інститут, 1 курс);

ІІ місце (категорія 65 кг) – З.Ужуев (Слідчо-криміналістичний інститут, 1 курс);

ІІІ місце (категорія 81 кг) – М.Резнік (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 1 курс).

Окрім медалей спортсмени здобули путівки на чемпіонат Європи з боротьби самбо серед юнаків та дівчат, який стартуватиме 7 квітня у Тулузі (Франція).