Студенти Університету взяли участь у студентському патріотичному флешмобі «Харків – це Україна. Україна понад усе», присвяченому першій річниці Дня захисника України

13-10-2015, 13:45

У заході брали участь перший проректор Університету Ю.П.Битяк, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, студенти Університету на чолі з головою студентського самоврядування В.Рудиком.

Урочистості відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який наголосив на важливості цього свята – Дня захисника України – саме у ці часи. Також Юрій Григорович побажав міцного здоров’я, сили духу і перемоги тим, хто боронить нашу державу.

Слово дали учаснику бойових дій, командиру відділення, заступнику декана Інституту підготовки юридичних кадрів для органів юстиції України В.Ф.Оболенцеву, який зокрема сказав: «Дякую колективу, студентству та керівництву Університету за підтримку і словом, і ділом, за те, що ви в такі нелегкі часи дбаєте і пам’ятаєте про нас. Бажаю вам успіхів у навчанні, добрих справах, а також міцного здоров’я, витримки. На знак вдячності хочу подарувати студентам символ нашої держави – Прапор України з підписами бійців 5-ої окремої Слобожанської бригади Національної гвардії. Ми разом!».

Із рук бійця Прапор прийняв голова студентського самоврядування В.Рудик. Він висловив слова подяки та передав бійцям оберіг – ікону Георгія Победоносця.

Присутні виконали Гімн України та випустили у небо жовті та сині кульки.