Студенти Університету взяли участь у зустрічі радника Президента України М.Саакашвілі зі студентською спільнотою Харківщини

22-04-2015, 17:39

Захід, на якому були присутні представники вузів Харкова, відбувся у Палаці студентів Університету.

Радника Президента України, голову Консультативної ради міжнародних реформ зустрічав ректор Університету В.Я.Тацій, який розповів про сьогодення вузу.

Обговорювалися питання проведення постреволюційних реформ у Грузії та проводилися паралелі з ситуацією в Україні.

Радник Президента України, колишній президент Грузії М.Саакашвілі розповів про те, як відбудувався процесс оновлення країни, чого вдалося досягти, а також про перешкоди, з якими стикалися та шляхі їх подолання. Радник Президента України зауважив, що в нашій країні необхідно терміново провести децентралізацію та дерегуляцію, реформу Міністерства внутрішніх справ, адміністративну реформу, серйозно поміняти державний апарат.

Наприкінці М. Сакашвілі відповів на численні запитання студентів.

Після зустрічі він зробив запис у книзі почесних гостей Університету.