Студенти Університету вдало виступили на кубку України з самбо

12-09-2016, 15:10

Турнір відбувся 7-11 вересня у спорткомплексі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова (м.Київ). Змагання пройшли в трьох вікових категоріях – серед чоловіків і жінок, юніорів і юніорок (до 20 років), юнаків і дівчат (до 18 років).

Загалом було розіграно 90 комплектів нагород – у спортивному та бойовому самбо серед 800 спортсменів зі всіх регіонів країни.

Головна мета турніру – відбір до чемпіонатів світу: серед молоді (U-18 та U-20), які відбудуться з 6-го по 10-те жовтня у м.Плоешті (Румунія), і серед дорослих – з 10-го по 14-те листопада м.Софія (Болгарія).

В особистому заліку ІІІ місце посіли:

Данило Дрозд (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 1 курс) у категорії до 68 кг серед юніорів;

Заур Ужуєв (Слідчо-криміналістичний інститут, 2 курс) у категорії до 68 кг серед юніорів та у категорії до 65 кг серед юнаків;

Олександр Міндила (Слідчо-криміналістичний інститут, 4 курс) у категорії до 100 кг серед чоловіків.