Студенти Університету Анна Ушеніна та Олександр Іпатов і члени шахового клубу «Юридична академія» Олександр Моїсеєнко та Павло Ельянов візьмуть участь у Кубку світу з шахів 2013

08-08-2013, 10:27

Кубок світу ФІДЕ пройде у м.Тромсе (Норвегія) з 10 серпня по 4 вересня.

У турнірі за нокаут-системою приймуть участь 128 шахістів.

На всіх стадіях крім фіналу матчі складаються з 2 партій з контролем ФІДЕ (90 хвилин на 40 ходів, потім 30 хвилин до кінця партії з додаванням 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого). У разі нічиєї грається тай-брейк − 2 партії з контролем 25 хвилин 10 секунд на хід; при рівному рахунку 2 партії з контролем 10 хвилин 10 секунд на хід; потім 2 партії з контролем 5 хвилин 3 секунди на хід; якщо всі ці мініматчі не виявлять переможця, то у вирішальній партії білі отримують 5 хвилин, чорні − 4, з додаванням 3 секунд на кожен хід, починаючи з 61-го, нічия на користь чорних.

У фіналі грається 4 партії з контролем ФІДЕ.

Розклад: 1 тур − 11-13 серпня, 2 тур − 14-16 серпня, 3 тур − 17-19 серпня, 4 тур − 20-22 серпня, чвертьфінал − 23-25 серпня, півфінал − 26-28 серпня, фінал − 30 серпня – 3 вересня.