Студенти та викладачі Університету стали переможцями XV міжнародного легкоатлетичного кросу «Пам’яті жертв тоталітаризму»

15-09-2014, 14:25

У м. Харкові, в районі Меморіалу пам’яті репресованих радянських громадян і полонених польських офіцерів пройшов традиційний міжнародний легкоатлетичний крос «Пам’яті жертв тоталітаризму».

Змагання проводилися під патронатом  Генерального консула Республіки Польща у Харкові Яна Граната.

Директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко здобув 1 місце на дистанції 12 км серед чоловіків 55-59 років, а старший викладач кафедри фізичного виховання № 2 Л.В.Романенко в абсолютній категорії серед жінок на дистанції 6 км посіла 2 місце.

Збірна команда Університету у складі п’ятьох спортсменів: Сергія Гайдука (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс, 2 група); Анастасії Карпачової (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 3 група); Олексія Ганжи (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 4 група); Ганни Щербаковой (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 3 група) та Сергія Свінцицького (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 4 курс, 3 група) під керівництвом тренера Д.О.Миргород здобули впевнену перемогу в естафетному бігу (5 етапів по 1 км) серед студентів вищих навчальних закладів міста Харкова. Це перша перемога наших спортсменів-легкоатлетів у новому сезоні.

Призи та нагороди переможцям вручив Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Ян Гранат.