Студенти Р.Глєбов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 5 курс) та А.Мягка (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 3 курс) стали переможцями ІІ конкурсу студентських робіт «Юридична клініка: шлях до правничої професії»

26-05-2015, 12:25

До участі у ньому запрошувалися студенти юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України, що залучаються до дій юридичних клінік.

Роботу необхідно було оформити у формі есе.

Журі, до складу якого входили члени правління Асоціації юридичних клінік України та представники неурядових громадських організацій, підбили підсумки конкурсу та визначили переможця і дев’ятьох лауреатів, серед яких є й наші студенти.

Переможцем конкурсу став старший консультант Юридичної клініки Р.Глєбов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 5 курс), лауреатом конкурсу стала консультант Юридичної клініки А.Мягка (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 3 курс).

Університет і колектив Юридичної клініки вітає призерів і бажає подальших успіхів!