Студенти військово-юридичного факультету та факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України відвідали Вовчанську школу-інтернат

12-11-2014, 17:12

Протягом двох місяців студенти військово-юридичного факультету та факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України готувалися до акції «Крапля милосердя» і традиційно на початку листопаду завітали до Вовчанської школи-інтернату.

У підготовці цього заходу активну участь також взяли студенти, курсанти, співробітники гуртожитку №8, працівники ЗСУ, офіцери військово-юридичного факультету та інші співробітники Університету.

10 листопада 2014 року студентський колектив на чолі з комендантом гуртожитку №8 З.М.Іваніщевою поїхали у гості до вихованців Вовчанської школи-інтернату. В якості допомоги було привезено не тільки солодощі, фрукти, спортивний інвентар, одяг, а також теплі ковдри, ліки, нагрівачі, ремонтні матеріали. У цей непростий для країни час студенти змогли подарувати дітям радість. Упродовж дня проводили для дітей різноманітні ігри та організовувалися конкурси.

Всі учасники заходу отримали масу задоволення та позитивні емоції. Наприкінці зустрічі усі сфотографувалися на пам’ять.