22-04-2013, 09:53

Захід проведено за підтримки ректорату Університету та керівництва військово-юридичного факультету.

Активну участь в організації заходу брали студентська рада гуртожитку №8 та всі бажаючі: студенти, співробітники гуртожитку, факультетів та Університету, офіцери військово-юридичного факультету та інші.

Студенти подарували дітям справжнє свято, це і солодощі, і фрукти, і одежа, і іграшки, і спортивний інвентар. Протягом дня студенти грали з дітьми в спортивні ігри, проводили різноманітні конкурси, спілкувались на життєві теми, фотографувались на пам’ять.