Стартував проект – Малий юридичний університет імені Ярослава Мудрого

07-11-2016, 11:02

5 листопада почав роботу Малий юридичний університет імені Ярослава Мудрого, спеціально створений у нашому ВНЗ для профорієнтації школярів та підвищення рівня їхніх знань з основ правознавства. На першому занятті перед слухачами Малого університету виступив кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії держави і права В.С.Смородинський, який розповів про важливість і значущість професії юриста, її соціальну місію та роль у житті окремої людини. Навівши цікаві і повчальні приклади із власного життя та юридичної практики, Віктор Семенович наголосив на необхідності вивчення іноземних мов та інших загальноосвітніх предметів у школі, опанування юридичних знань і здобуття навичок правозастосування. Щиро і відверто він розповів про унікальність Національного юридичного університету та можливості, які мають студенти та випускники після отримання диплома.

Перед слухачами виступив також відповідальний секретар приймальної комісії Ю.А.Пономаренко, який розповів про організацію роботи Малого університету, розклад, теми та форми подальших занять, торкнувся особливостей вступної кампанії 2017 р., а також відповів на питання присутніх. На завершення слухачів Малого університету та їх батьків запросили на День відкритих дверей, що відбудеться в Університеті 12 листопада 2016 року.

Довідково: цьогоріч відкрито новий профорієнтаційний проект – Малий юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Програма безкоштовного навчання в Малому університеті передбачає надання позашкільної освіти всім бажаючим школярам 9-х, 10-х і 11-х класів загальноосвітніх шкіл (гімназій, ліцеїв тощо), які відвідують його щосуботи. На цікавих і пізнавальних заняттях, які для школярів проводитимуть провідні професори і доценти Університету, слухачі зможуть поглибити свої знання з основ правознавства, у тому числі дізнатися: як ефективно захистити свої права, як діють закони; як здійснюється державне управління та проходять вибори; як працює суд, поліція, прокурор, адвокат і нотаріус, розслідується кримінальна справа і розглядається в суді цивільна справа; як правильно укласти договір і в яких випадках особа підлягає відповідальності за завдані збитки тощо.

До уваги школярів та їхніх батьків! Відкрито прийом до Малого юридичного університету імені Ярослава Мудрого! До уваги школярів та їхніх батьків! Відкрито прийом до Малого юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Заяву можна подати одним з двох способів:

1) в паперовій формі – у робочі дні (понеділок-п’ятниця) з 9.00 до 18.00 у кабінеті № 109 Центрального корпусу Університету (зразок заяви);

2) в електронній формі – через заповнення анкети online.